prietenie
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
prietenie

prietenie, relatii inter-umane, normal si paranormal, diaspora, lectura, filme, istorie, filosofie, relaxare, intrebari, raspunsuri, umor.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» LA MULTI ANI,GETA !!!!
La multi ani Doina!(Bambina) Icon_minitimeVin Mai 16, 2014 6:06 am Scris de Geta

» Viorele pentru VIO!!! La multi ani!!!
La multi ani Doina!(Bambina) Icon_minitimeDum Apr 06, 2014 9:33 am Scris de Geta

» Bancuri
La multi ani Doina!(Bambina) Icon_minitimeJoi Mar 20, 2014 7:23 pm Scris de Geta

» La multi ani !!! IOANA
La multi ani Doina!(Bambina) Icon_minitimeMar Feb 04, 2014 11:56 pm Scris de Admin

» GETA,LA MULTI ANI!!!
La multi ani Doina!(Bambina) Icon_minitimeMar Mai 14, 2013 7:30 am Scris de Geta

» Pentru tine, Vio, flori multe de Florii!!!
La multi ani Doina!(Bambina) Icon_minitimeDum Apr 28, 2013 9:48 pm Scris de Geta

» Floriile - obiceiuri
La multi ani Doina!(Bambina) Icon_minitimeDum Apr 28, 2013 7:32 pm Scris de Geta

» Ioana, la multi ani!!!
La multi ani Doina!(Bambina) Icon_minitimeVin Mar 22, 2013 6:08 am Scris de Geta

» LA MULTI ANI! ELENA
La multi ani Doina!(Bambina) Icon_minitimeMar Mar 05, 2013 8:34 pm Scris de Geta

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 15, Mier Iun 18, 2014 12:03 am

 

 La multi ani Doina!(Bambina)

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Vio
Moderator
Moderator



Mesaje : 3767
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 72
Localizare : acasa

La multi ani Doina!(Bambina) Empty
MesajSubiect: La multi ani Doina!(Bambina)   La multi ani Doina!(Bambina) Icon_minitimeDum Aug 01, 2010 11:45 am

LA MULTI ANI!DOINA




...O, Doamne, Îţi mulţumesc! Ştiam că vei veni degrabă! Ştiam că zbaterea păsării rănite Se va preface-n psalm, Un psalm de dor, de dorul de-Acasă, un psalm aşa de plăcut când îl putem murmura împreună... Eu cu Tine, Doamne, şi cu ei, cu fraţii mei...





La multi ani Doina!(Bambina) Felicitare1176b
Sus In jos
Vio
Moderator
Moderator



Mesaje : 3767
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 72
Localizare : acasa

La multi ani Doina!(Bambina) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Doina!(Bambina)   La multi ani Doina!(Bambina) Icon_minitimeDum Aug 01, 2010 11:55 am

Doina de ziua ta iti dorim multa intelegere si reusita in viata de zi cu zi ...
La multi ani!

La multi ani Doina!(Bambina) Champagne-cocktails
Sus In jos
Bambina
garofita
garofita
Bambina


Mesaje : 1172
Data de inscriere : 07/07/2010

La multi ani Doina!(Bambina) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Doina!(Bambina)   La multi ani Doina!(Bambina) Icon_minitimeLun Aug 02, 2010 1:29 pm

Multumesc Vio La multi ani Doina!(Bambina) 6098 La multi ani Doina!(Bambina) 6098 La multi ani Doina!(Bambina) 6098 La multi ani Doina!(Bambina) 6098
sa sti ca mi am calcat pe inima si am sunat-o..nu mia inchis telefonul
i-am spus ..la multi ani Doinita, sanatate si o viata fericita iti doresc!
mi-a spuis..multumesc mama ...
apoi i am spus o zi frumoasa azi de ziua ta !
...
si mi a raspuns ..multumesc mama ...
apoi am inchis ..
si am plans..
Sus In jos
Vio
Moderator
Moderator



Mesaje : 3767
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 72
Localizare : acasa

La multi ani Doina!(Bambina) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Doina!(Bambina)   La multi ani Doina!(Bambina) Icon_minitimeLun Aug 02, 2010 1:31 pm

Bambina a scris:
Multumesc Vio La multi ani Doina!(Bambina) 6098 La multi ani Doina!(Bambina) 6098 La multi ani Doina!(Bambina) 6098 La multi ani Doina!(Bambina) 6098
sa sti ca mi am calcat pe inima si am sunat-o..nu mia inchis telefonul
i-am spus ..la multi ani Doinita, sanatate si o viata fericita iti doresc!
mi-a spuis..multumesc mama ...
apoi i am spus o zi frumoasa azi de ziua ta !
...
si mi a raspuns ..multumesc mama ...
apoi am inchis ..
si am plans..


Ai facut fr.bine,iar plansul te mai descarca....acum ea are sa gandeasca la tot ce a facut...ai sa vezi ... La multi ani Doina!(Bambina) 867702 La multi ani Doina!(Bambina) 6098
Sus In jos
Bambina
garofita
garofita
Bambina


Mesaje : 1172
Data de inscriere : 07/07/2010

La multi ani Doina!(Bambina) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Doina!(Bambina)   La multi ani Doina!(Bambina) Icon_minitimeLun Aug 02, 2010 5:00 pm

Vio a scris:
Bambina a scris:
Multumesc Vio La multi ani Doina!(Bambina) 6098 La multi ani Doina!(Bambina) 6098 La multi ani Doina!(Bambina) 6098 La multi ani Doina!(Bambina) 6098
sa sti ca mi am calcat pe inima si am sunat-o..nu mia inchis telefonul
i-am spus ..la multi ani Doinita, sanatate si o viata fericita iti doresc!
mi-a spuis..multumesc mama ...
apoi i am spus o zi frumoasa azi de ziua ta !
...
si mi a raspuns ..multumesc mama ...
apoi am inchis ..
si am plans..


Ai facut fr.bine,iar plansul te mai descarca....acum ea are sa gandeasca la tot ce a facut...ai sa vezi ... La multi ani Doina!(Bambina) 867702 La multi ani Doina!(Bambina) 6098

La multi ani Doina!(Bambina) 6098 La multi ani Doina!(Bambina) 6098 La multi ani Doina!(Bambina) 6098 La multi ani Doina!(Bambina) 6098 La multi ani Doina!(Bambina) 6098 La multi ani Doina!(Bambina) 6098
Sus In jos
Geta
Moderator
Moderator
Geta


Mesaje : 3799
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 111
Localizare : Vacanta

La multi ani Doina!(Bambina) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Doina!(Bambina)   La multi ani Doina!(Bambina) Icon_minitimeLun Aug 02, 2010 8:45 pm

La multi ani! La multi ani Doina!(Bambina) Icon_flower La multi ani Doina!(Bambina) Icon_flower La multi ani Doina!(Bambina) Icon_flower La multi ani Doina!(Bambina) Icon_flower La multi ani Doina!(Bambina) Icon_flower La multi ani Doina!(Bambina) Icon_flower La multi ani Doina!(Bambina) Icon_flower La multi ani Doina!(Bambina) Icon_flower La multi ani Doina!(Bambina) Icon_flower La multi ani Doina!(Bambina) Icon_flower La multi ani Doina!(Bambina) Icon_flower
Si sa vina iar zorii pe aleea asta! La multi ani Doina!(Bambina) 303236 La multi ani Doina!(Bambina) 303236 La multi ani Doina!(Bambina) 303236 La multi ani Doina!(Bambina) 303236 La multi ani Doina!(Bambina) 303236
Sa fii puternica, mama, sa poti astepta intoarcerea fiului risipitor.... La multi ani Doina!(Bambina) 6098 La multi ani Doina!(Bambina) 6098 La multi ani Doina!(Bambina) 6098 La multi ani Doina!(Bambina) 6098 La multi ani Doina!(Bambina) 6098
Sus In jos
Geta
Moderator
Moderator
Geta


Mesaje : 3799
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 111
Localizare : Vacanta

La multi ani Doina!(Bambina) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Doina!(Bambina)   La multi ani Doina!(Bambina) Icon_minitimeLun Aug 02, 2010 8:47 pm

Bambina a scris:
Multumesc Vio La multi ani Doina!(Bambina) 6098 La multi ani Doina!(Bambina) 6098 La multi ani Doina!(Bambina) 6098 La multi ani Doina!(Bambina) 6098
sa sti ca mi am calcat pe inima si am sunat-o..nu mia inchis telefonul
i-am spus ..la multi ani Doinita, sanatate si o viata fericita iti doresc!
mi-a spuis..multumesc mama ...
apoi i am spus o zi frumoasa azi de ziua ta !
...
si mi a raspuns ..multumesc mama ...
apoi am inchis ..
si am plans..
Doamne, Jacques Prevert ar fi invidios pentru poemul acesta al tau!!!! La multi ani Doina!(Bambina) 6098 La multi ani Doina!(Bambina) 6098 La multi ani Doina!(Bambina) 6098 La multi ani Doina!(Bambina) 6098 La multi ani Doina!(Bambina) 6098 La multi ani Doina!(Bambina) 6098
Sus In jos
ioana_io
Admin
Admin
ioana_io


Mesaje : 3070
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 55
Localizare : zona crepusculara

La multi ani Doina!(Bambina) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Doina!(Bambina)   La multi ani Doina!(Bambina) Icon_minitimeLun Aug 02, 2010 11:17 pm

Bambina a scris:
Multumesc Vio La multi ani Doina!(Bambina) 6098 La multi ani Doina!(Bambina) 6098 La multi ani Doina!(Bambina) 6098 La multi ani Doina!(Bambina) 6098
sa sti ca mi am calcat pe inima si am sunat-o..nu mia inchis telefonul
i-am spus ..la multi ani Doinita, sanatate si o viata fericita iti doresc!
mi-a spuis..multumesc mama ...
apoi i am spus o zi frumoasa azi de ziua ta !
...
si mi a raspuns ..multumesc mama ...
apoi am inchis ..
si am plans..



pupik la bambinic La multi ani Doina!(Bambina) 6098 si un floricic La multi ani Doina!(Bambina) 867702
Sus In jos
Bambina
garofita
garofita
Bambina


Mesaje : 1172
Data de inscriere : 07/07/2010

La multi ani Doina!(Bambina) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Doina!(Bambina)   La multi ani Doina!(Bambina) Icon_minitimeMar Aug 03, 2010 12:02 am

Geta a scris:
La multi ani! La multi ani Doina!(Bambina) Icon_flower La multi ani Doina!(Bambina) Icon_flower La multi ani Doina!(Bambina) Icon_flower La multi ani Doina!(Bambina) Icon_flower La multi ani Doina!(Bambina) Icon_flower La multi ani Doina!(Bambina) Icon_flower La multi ani Doina!(Bambina) Icon_flower La multi ani Doina!(Bambina) Icon_flower La multi ani Doina!(Bambina) Icon_flower La multi ani Doina!(Bambina) Icon_flower La multi ani Doina!(Bambina) Icon_flower
Si sa vina iar zorii pe aleea asta! La multi ani Doina!(Bambina) 303236 La multi ani Doina!(Bambina) 303236 La multi ani Doina!(Bambina) 303236 La multi ani Doina!(Bambina) 303236 La multi ani Doina!(Bambina) 303236
Sa fii puternica, mama, sa poti astepta intoarcerea fiului risipitor.... La multi ani Doina!(Bambina) 6098 La multi ani Doina!(Bambina) 6098 La multi ani Doina!(Bambina) 6098 La multi ani Doina!(Bambina) 6098 La multi ani Doina!(Bambina) 6098

si eu sper sa mai lase de la ea .din dusmanie... La multi ani Doina!(Bambina) 6098
Sus In jos
Bambina
garofita
garofita
Bambina


Mesaje : 1172
Data de inscriere : 07/07/2010

La multi ani Doina!(Bambina) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Doina!(Bambina)   La multi ani Doina!(Bambina) Icon_minitimeMar Aug 03, 2010 12:04 am

ioana_io a scris:
Bambina a scris:
Multumesc Vio La multi ani Doina!(Bambina) 6098 La multi ani Doina!(Bambina) 6098 La multi ani Doina!(Bambina) 6098 La multi ani Doina!(Bambina) 6098
sa sti ca mi am calcat pe inima si am sunat-o..nu mia inchis telefonul
i-am spus ..la multi ani Doinita, sanatate si o viata fericita iti doresc!
mi-a spuis..multumesc mama ...
apoi i am spus o zi frumoasa azi de ziua ta !
...
si mi a raspuns ..multumesc mama ...
apoi am inchis ..
si am plans..



pupik la bambinic La multi ani Doina!(Bambina) 6098 si un floricic La multi ani Doina!(Bambina) 867702


multumesc fata draga La multi ani Doina!(Bambina) 6098
Sus In jos
Xena
ghiocel
ghiocel
Xena


Mesaje : 315
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 47
Localizare : Navodari

La multi ani Doina!(Bambina) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Doina!(Bambina)   La multi ani Doina!(Bambina) Icon_minitimeMar Aug 03, 2010 7:46 pm

Eu spun "la multi ani,Bambina" pentru ca eu tot timpul imi sun mama de ziua mea si-i spun "la multi ani". E si meritul ei ca sarbatoresc. tzok tzok
Dar ii urez Doinei numai bucurii si sa nu treaca prin durerile sufletesti prin care treci tu! floricea
Sus In jos
Vio
Moderator
Moderator



Mesaje : 3767
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 72
Localizare : acasa

La multi ani Doina!(Bambina) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Doina!(Bambina)   La multi ani Doina!(Bambina) Icon_minitimeMar Aug 03, 2010 11:30 pm

Xena a scris:
Eu spun "la multi ani,Bambina" pentru ca eu tot timpul imi sun mama de ziua mea si-i spun "la multi ani". E si meritul ei ca sarbatoresc. La multi ani Doina!(Bambina) 6098
Dar ii urez Doinei numai bucurii si sa nu treaca prin durerile sufletesti prin care treci tu! La multi ani Doina!(Bambina) 303236



Clar si la subiect! La multi ani Doina!(Bambina) 867702 La multi ani Doina!(Bambina) 303236 La multi ani Doina!(Bambina) 6098
Sus In jos
Bambina
garofita
garofita
Bambina


Mesaje : 1172
Data de inscriere : 07/07/2010

La multi ani Doina!(Bambina) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Doina!(Bambina)   La multi ani Doina!(Bambina) Icon_minitimeMier Aug 04, 2010 1:03 am

Xena a scris:
Eu spun "la multi ani,Bambina" pentru ca eu tot timpul imi sun mama de ziua mea si-i spun "la multi ani". E si meritul ei ca sarbatoresc. tzok tzok
Dar ii urez Doinei numai bucurii si sa nu treaca prin durerile sufletesti prin care treci tu! floricea

Offffffffffff.. Xenule La multi ani Doina!(Bambina) 6098 La multi ani Doina!(Bambina) 6098 La multi ani Doina!(Bambina) 6098 ca ma luat iar plansul....
Sus In jos
Vio
Moderator
Moderator



Mesaje : 3767
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 72
Localizare : acasa

La multi ani Doina!(Bambina) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Doina!(Bambina)   La multi ani Doina!(Bambina) Icon_minitimeMier Aug 04, 2010 8:14 pm

[quote="Bambina"]
Xena a scris:
Eu spun "la multi ani,Bambina" pentru ca eu tot timpul imi sun mama de ziua mea si-i spun "la multi ani". E si meritul ei ca sarbatoresc. La multi ani Doina!(Bambina) 6098
Dar ii urez Doinei numai bucurii si sa nu treaca prin durerile sufletesti prin care treci tu! La multi ani Doina!(Bambina) 303236

Offffffffffff.. Xenule La multi ani Doina!(Bambina) 6098 La multi ani Doina!(Bambina) 6098 La multi ani Doina!(Bambina) 6098 ca ma luat iar plansul....[/quot





dece sa plangiiiiiiii!!!!!!!! La multi ani Doina!(Bambina) 348676 La multi ani Doina!(Bambina) Icon_flower La multi ani Doina!(Bambina) Icon_flower La multi ani Doina!(Bambina) Icon_flower
Sus In jos
Xena
ghiocel
ghiocel
Xena


Mesaje : 315
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 47
Localizare : Navodari

La multi ani Doina!(Bambina) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Doina!(Bambina)   La multi ani Doina!(Bambina) Icon_minitimeMier Aug 04, 2010 9:06 pm

Nu asta a fost intentia... cap in zid
Sus In jos
Continut sponsorizat





La multi ani Doina!(Bambina) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani Doina!(Bambina)   La multi ani Doina!(Bambina) Icon_minitime

Sus In jos
 
La multi ani Doina!(Bambina)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» LA MULTI ANI!! BAMBINA
» BAMBINA,LA MULTI ANI!
» La multi Ani! Gelu a lui Bambina!
» ALINA(mama Bambina)
» La multi ani! Liana

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
prietenie :: Relatii, familie :: Relatii, familie-
Mergi direct la: