prietenie
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
prietenie

prietenie, relatii inter-umane, normal si paranormal, diaspora, lectura, filme, istorie, filosofie, relaxare, intrebari, raspunsuri, umor.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» LA MULTI ANI,GETA !!!!
La multi Ani! Gelu a lui Bambina! Icon_minitimeVin Mai 16, 2014 6:06 am Scris de Geta

» Viorele pentru VIO!!! La multi ani!!!
La multi Ani! Gelu a lui Bambina! Icon_minitimeDum Apr 06, 2014 9:33 am Scris de Geta

» Bancuri
La multi Ani! Gelu a lui Bambina! Icon_minitimeJoi Mar 20, 2014 7:23 pm Scris de Geta

» La multi ani !!! IOANA
La multi Ani! Gelu a lui Bambina! Icon_minitimeMar Feb 04, 2014 11:56 pm Scris de Admin

» GETA,LA MULTI ANI!!!
La multi Ani! Gelu a lui Bambina! Icon_minitimeMar Mai 14, 2013 7:30 am Scris de Geta

» Pentru tine, Vio, flori multe de Florii!!!
La multi Ani! Gelu a lui Bambina! Icon_minitimeDum Apr 28, 2013 9:48 pm Scris de Geta

» Floriile - obiceiuri
La multi Ani! Gelu a lui Bambina! Icon_minitimeDum Apr 28, 2013 7:32 pm Scris de Geta

» Ioana, la multi ani!!!
La multi Ani! Gelu a lui Bambina! Icon_minitimeVin Mar 22, 2013 6:08 am Scris de Geta

» LA MULTI ANI! ELENA
La multi Ani! Gelu a lui Bambina! Icon_minitimeMar Mar 05, 2013 8:34 pm Scris de Geta

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 15, Mier Iun 18, 2014 12:03 am

 

 La multi Ani! Gelu a lui Bambina!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Vio
Moderator
Moderator



Mesaje : 3767
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 72
Localizare : acasa

La multi Ani! Gelu a lui Bambina! Empty
MesajSubiect: La multi Ani! Gelu a lui Bambina!   La multi Ani! Gelu a lui Bambina! Icon_minitimeJoi Dec 08, 2011 8:37 am

Bambina,sanatate si noroc!sotului tau Gelu!

La multi Ani! Gelu a lui Bambina! Picture+1102
Sus In jos
Geta
Moderator
Moderator
Geta


Mesaje : 3799
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 111
Localizare : Vacanta

La multi Ani! Gelu a lui Bambina! Empty
MesajSubiect: Re: La multi Ani! Gelu a lui Bambina!   La multi Ani! Gelu a lui Bambina! Icon_minitimeJoi Dec 08, 2011 11:56 am

La multi ani, pentru Gelu!
La multi Ani! Gelu a lui Bambina! 1211
Sus In jos
Geta
Moderator
Moderator
Geta


Mesaje : 3799
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 111
Localizare : Vacanta

La multi Ani! Gelu a lui Bambina! Empty
MesajSubiect: Re: La multi Ani! Gelu a lui Bambina!   La multi Ani! Gelu a lui Bambina! Icon_minitimeJoi Dec 08, 2011 12:01 pm

Si ca sa te inveselesc, Bambino, uite o sugestie e tort, prezentand situatia barbatului in fata femeii: "supus" pana la ultima picatura! Sper sa apreciezi ideea (gluma)!

La multi Ani! Gelu a lui Bambina! 3
Sus In jos
Bambina
garofita
garofita
Bambina


Mesaje : 1172
Data de inscriere : 07/07/2010

La multi Ani! Gelu a lui Bambina! Empty
MesajSubiect: Re: La multi Ani! Gelu a lui Bambina!   La multi Ani! Gelu a lui Bambina! Icon_minitimeLun Dec 12, 2011 2:00 pm

Va multumesc din suflet pentru urari La multi Ani! Gelu a lui Bambina! 6098 La multi Ani! Gelu a lui Bambina! 6098 La multi Ani! Gelu a lui Bambina! 6098
Sus In jos
Bambina
garofita
garofita
Bambina


Mesaje : 1172
Data de inscriere : 07/07/2010

La multi Ani! Gelu a lui Bambina! Empty
MesajSubiect: Re: La multi Ani! Gelu a lui Bambina!   La multi Ani! Gelu a lui Bambina! Icon_minitimeLun Dec 12, 2011 2:03 pm

Geta a scris:
Si ca sa te inveselesc, Bambino, uite o sugestie e tort, prezentand situatia barbatului in fata femeii: "supus" pana la ultima picatura! Sper sa apreciezi ideea (gluma)!

La multi Ani! Gelu a lui Bambina! 3


Daaaa foarte frumoasa alegerea.. La multi Ani! Gelu a lui Bambina! 473808 La multi Ani! Gelu a lui Bambina! 473808
de fapt cam asa si facem cu ei
eu de exemplu cand ma cert cu Gelu..adica,
cand il pun la punct .. ca mai si trebuie,
cred ca tot cam asa arata... La multi Ani! Gelu a lui Bambina! 473808 La multi Ani! Gelu a lui Bambina! 473808 La multi Ani! Gelu a lui Bambina! 473808
Sus In jos
Continut sponsorizat





La multi Ani! Gelu a lui Bambina! Empty
MesajSubiect: Re: La multi Ani! Gelu a lui Bambina!   La multi Ani! Gelu a lui Bambina! Icon_minitime

Sus In jos
 
La multi Ani! Gelu a lui Bambina!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» LA MULTI ANI!! BAMBINA
» BAMBINA,LA MULTI ANI!
» La multi ani Doina!(Bambina)
» ALINA(mama Bambina)
» LA MULTI ANI ! IOANA

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
prietenie :: Relatii, familie :: Relatii, familie-
Mergi direct la: