prietenie
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
prietenie

prietenie, relatii inter-umane, normal si paranormal, diaspora, lectura, filme, istorie, filosofie, relaxare, intrebari, raspunsuri, umor.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» LA MULTI ANI,GETA !!!!
La multi ani,Ionu! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mai 16, 2014 6:06 am Scris de Geta

» Viorele pentru VIO!!! La multi ani!!!
La multi ani,Ionu! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 06, 2014 9:33 am Scris de Geta

» Bancuri
La multi ani,Ionu! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mar 20, 2014 7:23 pm Scris de Geta

» La multi ani !!! IOANA
La multi ani,Ionu! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Feb 04, 2014 11:56 pm Scris de Admin

» GETA,LA MULTI ANI!!!
La multi ani,Ionu! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 14, 2013 7:30 am Scris de Geta

» Pentru tine, Vio, flori multe de Florii!!!
La multi ani,Ionu! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 28, 2013 9:48 pm Scris de Geta

» Floriile - obiceiuri
La multi ani,Ionu! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 28, 2013 7:32 pm Scris de Geta

» Ioana, la multi ani!!!
La multi ani,Ionu! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mar 22, 2013 6:08 am Scris de Geta

» LA MULTI ANI! ELENA
La multi ani,Ionu! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mar 05, 2013 8:34 pm Scris de Geta

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 15, Mier Iun 18, 2014 12:03 am

 

 La multi ani,Ionu!

In jos 
+3
Xena
Geta
Vio
7 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
simona
ghiocel
ghiocel



Mesaje : 36
Data de inscriere : 02/09/2010

La multi ani,Ionu! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani,Ionu!   La multi ani,Ionu! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 6:16 am

si ionu tot de ziua ta ia- corazonu corazonu corazonu corazonu corazonu corazonu corazonu corazonu corazonu corazonu corazonu corazonu corazonu corazonu corazonu corazonu corazonu corazonu corazonu corazonu corazonu corazonu corazonu corazonu corazonu corazonu corazonu corazonu corazonu corazonu corazonu corazonu corazonu corazonu corazonu corazonu corazonu corazonu corazonu corazonu corazonu corazonu ajung?le poti numara daca vrei....si...MULTI ANI TRAIASCA,MULTI ANI TRAIASCA....LA MULTI ANI,CINE SA TRAIASCA,CINE SA TRAIASCA.. LA MULTI ANI......am ragusit deja,ma duc sa-mi dreg vocea cu o cafea...........................in ultimul timp sufar de insomnii.ciao.
Sus In jos
ioana_io
Admin
Admin
ioana_io


Mesaje : 3070
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 55
Localizare : zona crepusculara

La multi ani,Ionu! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani,Ionu!   La multi ani,Ionu! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 11:56 am

sa traiti si voi, fetili, sa fiti sanatoase, fericite, frumoase si la punga groase La multi ani,Ionu! - Pagina 2 867702
si sa ne fie din ce in ce mai bine tuturor, sa avem doar vesti bune si foarte bune pe aici.
va pupez! La multi ani,Ionu! - Pagina 2 6098 La multi ani,Ionu! - Pagina 2 6098 La multi ani,Ionu! - Pagina 2 6098 La multi ani,Ionu! - Pagina 2 6098 La multi ani,Ionu! - Pagina 2 6098 La multi ani,Ionu! - Pagina 2 6098


(simonescule, tu ai insomnii pt. ca ai dormit mult prea mult la viata ta, acum organismul tau vrea sa mai si traiasca nitel La multi ani,Ionu! - Pagina 2 473808, baga ceva party-uri ).
Sus In jos
Bambina
garofita
garofita
Bambina


Mesaje : 1172
Data de inscriere : 07/07/2010

La multi ani,Ionu! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani,Ionu!   La multi ani,Ionu! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 9:02 pm

La Multi Ani cu sanatate, fericire si tot ce iti doresti!!!
Iti ureaza Bambina cu intreaga familie!!!


La multi ani,Ionu! - Pagina 2 Champagne-glasses


La multi ani,Ionu! - Pagina 2 8376481

La multi ani,Ionu! - Pagina 2 Ying-Yang-Torte
Sus In jos
ioana_io
Admin
Admin
ioana_io


Mesaje : 3070
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 55
Localizare : zona crepusculara

La multi ani,Ionu! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani,Ionu!   La multi ani,Ionu! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 9:51 pm

pupez bambineasca si familia! ( inclusiv membrii patrupezi Shocked ).
Sus In jos
Bambina
garofita
garofita
Bambina


Mesaje : 1172
Data de inscriere : 07/07/2010

La multi ani,Ionu! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani,Ionu!   La multi ani,Ionu! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 30, 2011 12:13 am

ioana_io a scris:
pupez bambineasca si familia! ( inclusiv membrii patrupezi Shocked ).

Asa Ionule tzok tzok tzok tzok
si pe patrupezi, ai vazut ce priza ai avut la ei...
Sus In jos
ioana_io
Admin
Admin
ioana_io


Mesaje : 3070
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 55
Localizare : zona crepusculara

La multi ani,Ionu! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani,Ionu!   La multi ani,Ionu! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 30, 2011 3:58 am

da brey, au simtit ei ca sunt de-a lor ( patrupeda, adica La multi ani,Ionu! - Pagina 2 473808 ).
Sus In jos
Continut sponsorizat





La multi ani,Ionu! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani,Ionu!   La multi ani,Ionu! - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
La multi ani,Ionu!
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» La multi ani! Liana
» la multi ani, zitza! :*
» la multi ani, xena! :*
» LA MULTI ANI ! IOANA
» LA MULTI ANI! ZITZA

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
prietenie :: Relatii, familie :: Relatii, familie-
Mergi direct la: