prietenie
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
prietenie

prietenie, relatii inter-umane, normal si paranormal, diaspora, lectura, filme, istorie, filosofie, relaxare, intrebari, raspunsuri, umor.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» LA MULTI ANI,GETA !!!!
La multi ani! ALina(mama Bambi) Icon_minitimeVin Mai 16, 2014 6:06 am Scris de Geta

» Viorele pentru VIO!!! La multi ani!!!
La multi ani! ALina(mama Bambi) Icon_minitimeDum Apr 06, 2014 9:33 am Scris de Geta

» Bancuri
La multi ani! ALina(mama Bambi) Icon_minitimeJoi Mar 20, 2014 7:23 pm Scris de Geta

» La multi ani !!! IOANA
La multi ani! ALina(mama Bambi) Icon_minitimeMar Feb 04, 2014 11:56 pm Scris de Admin

» GETA,LA MULTI ANI!!!
La multi ani! ALina(mama Bambi) Icon_minitimeMar Mai 14, 2013 7:30 am Scris de Geta

» Pentru tine, Vio, flori multe de Florii!!!
La multi ani! ALina(mama Bambi) Icon_minitimeDum Apr 28, 2013 9:48 pm Scris de Geta

» Floriile - obiceiuri
La multi ani! ALina(mama Bambi) Icon_minitimeDum Apr 28, 2013 7:32 pm Scris de Geta

» Ioana, la multi ani!!!
La multi ani! ALina(mama Bambi) Icon_minitimeVin Mar 22, 2013 6:08 am Scris de Geta

» LA MULTI ANI! ELENA
La multi ani! ALina(mama Bambi) Icon_minitimeMar Mar 05, 2013 8:34 pm Scris de Geta

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 15, Mier Iun 18, 2014 12:03 am

 

 La multi ani! ALina(mama Bambi)

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Vio
Moderator
Moderator



Mesaje : 3767
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 72
Localizare : acasa

La multi ani! ALina(mama Bambi) Empty
MesajSubiect: La multi ani! ALina(mama Bambi)   La multi ani! ALina(mama Bambi) Icon_minitimeJoi Iul 08, 2010 6:46 pm

Draga Alina,
Iti doresc ca de ziua ta sa ti se implineasca toate dorintele, sa fii fericita, iubita, sa ai parte numai de raze de soare in viata si iti urez un sincer ,
LA MULTI ANI!La multi ani! ALina(mama Bambi) 126-280-thickbox


Ultima editare efectuata de catre vica in Vin Iul 09, 2010 12:53 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Vio
Moderator
Moderator



Mesaje : 3767
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 72
Localizare : acasa

La multi ani! ALina(mama Bambi) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani! ALina(mama Bambi)   La multi ani! ALina(mama Bambi) Icon_minitimeJoi Iul 08, 2010 6:51 pm

Bambi,sa iti traiasca Alinuta si sa aibe in viata numai bucurii,noroc si sa fiti mandri de ea!

La multi ani! ALina(mama Bambi) 1274

Tortul stiu ca il faci tu,asa ca il asteptam !
Sus In jos
Xena
ghiocel
ghiocel
Xena


Mesaje : 315
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 47
Localizare : Navodari

La multi ani! ALina(mama Bambi) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani! ALina(mama Bambi)   La multi ani! ALina(mama Bambi) Icon_minitimeJoi Iul 08, 2010 8:37 pm

LAMULTI ANI, Alina! Tot ce iti doresti sa se indeplineasca! Si sa nu crezi bancurile cu Alinuta! na si tie
Sus In jos
ioana_io
Admin
Admin
ioana_io


Mesaje : 3070
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 55
Localizare : zona crepusculara

La multi ani! ALina(mama Bambi) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani! ALina(mama Bambi)   La multi ani! ALina(mama Bambi) Icon_minitimeJoi Iul 08, 2010 10:49 pm

la multi ani, alina! La multi ani! ALina(mama Bambi) 867702

La multi ani! ALina(mama Bambi) Lamultiani
Uploaded with ImageShack.us
Sus In jos
Geta
Moderator
Moderator
Geta


Mesaje : 3799
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 111
Localizare : Vacanta

La multi ani! ALina(mama Bambi) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani! ALina(mama Bambi)   La multi ani! ALina(mama Bambi) Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 11:04 am

La multi ani!!!!
Si zambet vesnic!
Poza nu mai reactioneaza cum stiu eu, asa ca florile i le dau asa flower flower flower flower flower flower flower flower deocamdata, apoi voi studia situatia sa vad de ce nu-m iese nik. floricea floricea floricea floricea floricea floricea floricea floricea floricea floricea floricea floricea floricea floricea floricea floricea floricea floricea floricea floricea floricea floricea floricea floricea floricea floricea floricea floricea floricea floricea floricea floricea floricea floricea floricea floricea floricea
Sus In jos
Bambina
garofita
garofita
Bambina


Mesaje : 1172
Data de inscriere : 07/07/2010

La multi ani! ALina(mama Bambi) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani! ALina(mama Bambi)   La multi ani! ALina(mama Bambi) Icon_minitimeSam Iul 10, 2010 9:14 pm

Va multumesc dragele mele prietene!!!!!!!!!!
tzok tzok tzok tzok tzok tzok tzok tzok tzok tzok tzok tzok
Alina este in sesiune...nu a sarbatorit inca ...
Va multumersc pentru urari si mai ales ca v-ati gandit la ea....
Sus In jos
ioana_io
Admin
Admin
ioana_io


Mesaje : 3070
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 55
Localizare : zona crepusculara

La multi ani! ALina(mama Bambi) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani! ALina(mama Bambi)   La multi ani! ALina(mama Bambi) Icon_minitimeLun Iul 12, 2010 11:40 am

lasa ca sarbatoreste dupa sesiune dublu: ziua ei si sfarsitul sesiunii! La multi ani! ALina(mama Bambi) 676465

salgeta, poza reactioneaza la fel, probabil ca atunci cand ai scris nu setasei tu editarea La multi ani! ALina(mama Bambi) 6098
Sus In jos
Continut sponsorizat





La multi ani! ALina(mama Bambi) Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani! ALina(mama Bambi)   La multi ani! ALina(mama Bambi) Icon_minitime

Sus In jos
 
La multi ani! ALina(mama Bambi)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ALINA(mama Bambina)
» La multi ani !!! IOANA
» La multi ani Getuuuuuuuuu!
» Ioana, la multi ani!!!
» LA MULTI ANI,ELENA!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
prietenie :: Relatii, familie :: Relatii, familie-
Mergi direct la: