prietenie
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
prietenie

prietenie, relatii inter-umane, normal si paranormal, diaspora, lectura, filme, istorie, filosofie, relaxare, intrebari, raspunsuri, umor.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» LA MULTI ANI,GETA !!!!
Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date Icon_minitimeVin Mai 16, 2014 6:06 am Scris de Geta

» Viorele pentru VIO!!! La multi ani!!!
Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date Icon_minitimeDum Apr 06, 2014 9:33 am Scris de Geta

» Bancuri
Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date Icon_minitimeJoi Mar 20, 2014 7:23 pm Scris de Geta

» La multi ani !!! IOANA
Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date Icon_minitimeMar Feb 04, 2014 11:56 pm Scris de Admin

» GETA,LA MULTI ANI!!!
Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date Icon_minitimeMar Mai 14, 2013 7:30 am Scris de Geta

» Pentru tine, Vio, flori multe de Florii!!!
Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date Icon_minitimeDum Apr 28, 2013 9:48 pm Scris de Geta

» Floriile - obiceiuri
Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date Icon_minitimeDum Apr 28, 2013 7:32 pm Scris de Geta

» Ioana, la multi ani!!!
Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date Icon_minitimeVin Mar 22, 2013 6:08 am Scris de Geta

» LA MULTI ANI! ELENA
Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date Icon_minitimeMar Mar 05, 2013 8:34 pm Scris de Geta

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 15, Mier Iun 18, 2014 12:03 am

 

 Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
ioana_io
Admin
Admin
ioana_io


Mesaje : 3070
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 55
Localizare : zona crepusculara

Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date Empty
MesajSubiect: Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date   Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date Icon_minitimeMar Aug 10, 2010 12:33 pm

asea.
daca tot e vorba de divertisment:
din categoria "unde ie umiditatea mea? mai xwlupw!"

cu tot cu raspuns la obectul rimel, sampon, par, varfuri, spalat si olei Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date 867702


Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date 157586

Xena a scris:
Bambina a scris:

Xwlupw pup fata draga Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date 6098 Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date 6098 Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date 6098
asa... "ghiloti " sunt in fel de chilori cu gauri mai mari si care lasa umiditatea sa se duca in voia ei.... deci se evita
posibilitatea de a face igrasie....
Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date 473808 Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date 473808 Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date 473808 Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date 473808 Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date 473808 Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date 473808
la subsol ..ca la "mansarda" am de mult...




What? Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date Icon_eek In ce limba vorbirati, duamna? Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date Icon_scratch Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date 473808
Ionule, fiecare rimel a fost dosit cu grija. Probabil ma feream de Gruia sa nu mi-l ia. Unul intre haine, altul intre carti, unul in baie, intre sampoane (asta nu inseamna ca ma spal rar pe par ci doar ca-mi era lene sa ma ridic pe varfuri sa vaz in raft Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date 692518 ) si unul in bucatarie, dupa stecla de olei.
Pe Vio o asteptez sa o cinstesc. Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date 390232



Sus In jos
Xena
ghiocel
ghiocel
Xena


Mesaje : 315
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 47
Localizare : Navodari

Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date Empty
MesajSubiect: Re: Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date   Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date Icon_minitimeMier Aug 11, 2010 2:20 pm

Yap! Puteam lipsi? Shocked
Sus In jos
ioana_io
Admin
Admin
ioana_io


Mesaje : 3070
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 55
Localizare : zona crepusculara

Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date Empty
MesajSubiect: Re: Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date   Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date Icon_minitimeMier Aug 11, 2010 8:45 pm

Xena a scris:
Yap! Puteam lipsi? Shocked


pei?
dama cu rimelu'! Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date 6098
Sus In jos
ioana_io
Admin
Admin
ioana_io


Mesaje : 3070
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 55
Localizare : zona crepusculara

Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date Empty
MesajSubiect: Re: Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date   Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date Icon_minitimeMier Aug 18, 2010 12:22 pm

asta se intampla cand mananci ceatza prajita ( nu faceti ca noi, ca vegheati wc-ul in lanul cu fasole incetosata ):


bambineasca a scris:

Am facut aseara o ciorba de fasole ci carnati... si fasole batuta cu ceata prajita....
Valeu mama mea.... nocor ca avem doua Weceuri... ca altfel scapam in izmene....

Nu mi s -a mai intimplat de mult asa ceva ....
sa fiu de servici la wc pana pe la ora 3 dimineata.....

Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date 473808 Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date 473808 Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date 473808 Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date 473808 Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date 473808 Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date 473808
Sus In jos
ioana_io
Admin
Admin
ioana_io


Mesaje : 3070
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 55
Localizare : zona crepusculara

Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date Empty
MesajSubiect: Re: Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date   Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date Icon_minitimeJoi Aug 19, 2010 12:45 am

cand devenim prea insistenti si bambineasca ne alearga in jurul focului:


bambineasca a scris:
tzok tzok tzok tzok tzok tzok
Bey.. ia sa nu va luati de misicuta mea
Sus In jos
Xena
ghiocel
ghiocel
Xena


Mesaje : 315
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 47
Localizare : Navodari

Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date Empty
MesajSubiect: Re: Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date   Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date Icon_minitimeJoi Aug 19, 2010 9:13 am

ochiul vigilent vegheste rictus sardonicus
Sus In jos
ioana_io
Admin
Admin
ioana_io


Mesaje : 3070
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 55
Localizare : zona crepusculara

Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date Empty
MesajSubiect: Re: Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date   Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date Icon_minitimeMier Aug 25, 2010 1:05 am

ochiul veghetor vigileste Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date 872290
Sus In jos
Continut sponsorizat





Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date Empty
MesajSubiect: Re: Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date   Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date Icon_minitime

Sus In jos
 
Gazeta lu' peretele - de la forumisti adunate si inapoi la forumisti date
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
prietenie :: Divertisment :: Divertisment-
Mergi direct la: