prietenie
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
prietenie

prietenie, relatii inter-umane, normal si paranormal, diaspora, lectura, filme, istorie, filosofie, relaxare, intrebari, raspunsuri, umor.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» LA MULTI ANI,GETA !!!!
La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! Icon_minitimeVin Mai 16, 2014 6:06 am Scris de Geta

» Viorele pentru VIO!!! La multi ani!!!
La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! Icon_minitimeDum Apr 06, 2014 9:33 am Scris de Geta

» Bancuri
La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! Icon_minitimeJoi Mar 20, 2014 7:23 pm Scris de Geta

» La multi ani !!! IOANA
La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! Icon_minitimeMar Feb 04, 2014 11:56 pm Scris de Admin

» GETA,LA MULTI ANI!!!
La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! Icon_minitimeMar Mai 14, 2013 7:30 am Scris de Geta

» Pentru tine, Vio, flori multe de Florii!!!
La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! Icon_minitimeDum Apr 28, 2013 9:48 pm Scris de Geta

» Floriile - obiceiuri
La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! Icon_minitimeDum Apr 28, 2013 7:32 pm Scris de Geta

» Ioana, la multi ani!!!
La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! Icon_minitimeVin Mar 22, 2013 6:08 am Scris de Geta

» LA MULTI ANI! ELENA
La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! Icon_minitimeMar Mar 05, 2013 8:34 pm Scris de Geta

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 15, Mier Iun 18, 2014 12:03 am

 

 La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Geta
Moderator
Moderator
Geta


Mesaje : 3799
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 111
Localizare : Vacanta

La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! Empty
MesajSubiect: La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari!   La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! Icon_minitimeJoi Ian 26, 2012 1:04 pm

La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! Multi_Ani_Ioana

Pentru tine!

La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! Ryh-political-drinks03oct08
Sus In jos
Geta
Moderator
Moderator
Geta


Mesaje : 3799
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 111
Localizare : Vacanta

La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari!   La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! Icon_minitimeJoi Ian 26, 2012 1:06 pm

La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! La-multi-ani-tuturor-sarbatoritilor-care-poarta-numele-de-ion-sau-ioana_4b9e02b05d0afb
Sus In jos
Geta
Moderator
Moderator
Geta


Mesaje : 3799
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 111
Localizare : Vacanta

La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari!   La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! Icon_minitimeJoi Ian 26, 2012 1:35 pm

La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! 247b17d9

Per aspera ad astra!

La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! 200321a

La multi ani!!!!
Sus In jos
ioana_io
Admin
Admin
ioana_io


Mesaje : 3070
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 55
Localizare : zona crepusculara

La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari!   La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! Icon_minitimeJoi Ian 26, 2012 6:33 pm

multaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam faaaaaaaaaaaaaaaaaain! La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! 455262
fetiliiiii...la ataaaaac....facem partyyyyy...iote ce de-a avem, si tortulet, si beuturici, si floricele, si stelute...cica e aspru drumul, si noi le primim cadou La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! 867702 La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! 6970 La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! 867702
Sus In jos
Vio
Moderator
Moderator



Mesaje : 3767
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 72
Localizare : acasa

La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari!   La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! Icon_minitimeVin Ian 27, 2012 8:39 am

Uraaaaaaa!!!!!!!!Party la Ioana!!!! venim!!!

La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! Alles-Liebe-zum-Geb-Rosen-m-Schmett
Sus In jos
Geta
Moderator
Moderator
Geta


Mesaje : 3799
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 111
Localizare : Vacanta

La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari!   La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! Icon_minitimeVin Ian 27, 2012 8:45 am

Caand? Maine seara? Ora!! Sa cumpar un car cu flori!La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! 961821
Sus In jos
ioana_io
Admin
Admin
ioana_io


Mesaje : 3070
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 55
Localizare : zona crepusculara

La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari!   La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! Icon_minitimeMar Ian 31, 2012 2:10 am

veniti cand vreti, si fara flori, ca uite avem suficiente aici La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! 867702

am descoperit de ce sunt inca buimaca: sunt racita, mi s-a infundat o ureche de la suflat nasul, asa ca sunt nitel defecta.
ma car sa imi culc urechea busita si sa ma dau cu balsam pe nas.
poate maine o sa fiu mai vioaie...
Shocked
Sus In jos
Bambina
garofita
garofita
Bambina


Mesaje : 1172
Data de inscriere : 07/07/2010

La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari!   La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! Icon_minitimeMier Feb 15, 2012 8:41 am

Draga mea Ioana,
Felicitarile mele vin cu intarziere, dar sa fi sigura ca de ziua ta, eu m-am gandit la tine si in gandurile mele, ti-am urat din inima sa ai parte de bucuri si de tot ce este mai frumos in Lume... ti le repet si acum, aici..
Tu sti ca am o slabiciune pentru tine si tin la tine si sper sa ma intelegi daca nu am reusit sa intru aici sa iti scriu.
Te sarut si te imbratisez cu multa dragoste ,
Bambineasca ta La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! 6098 La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! 6098 La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! 6098 La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! 6098 La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! 6098 La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! 6098

La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! 455262 La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! 455262 La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! 455262
Sus In jos
Bambina
garofita
garofita
Bambina


Mesaje : 1172
Data de inscriere : 07/07/2010

La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari!   La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! Icon_minitimeMier Feb 15, 2012 8:43 am

Pentru Ionu meu drag La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! 455262 La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! 455262

La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! Orchidee
Sus In jos
ioana_io
Admin
Admin
ioana_io


Mesaje : 3070
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 55
Localizare : zona crepusculara

La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari!   La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! Icon_minitimeMier Feb 15, 2012 11:17 am

te pupic bambineasco, sunt 1 pik amarata ca nu ai mai intrat aici, dar sper ca de cate ori poti, sa intri.

sper sa iti fi rezolvat problemutele si sa nu fie mari.

ca daca sunt numai alea cu casa, se rezolva.

sanatatea e importanta, si oamenii dragi.



numai bine!
Sus In jos
Bambina
garofita
garofita
Bambina


Mesaje : 1172
Data de inscriere : 07/07/2010

La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari!   La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! Icon_minitimeVin Feb 17, 2012 9:47 pm

ioana_io a scris:
te pupic bambineasco, sunt 1 pik amarata ca nu ai mai intrat aici, dar sper ca de cate ori poti, sa intri.

sper sa iti fi rezolvat problemutele si sa nu fie mari.

ca daca sunt numai alea cu casa, se rezolva.

sanatatea e importanta, si oamenii dragi.



numai bine!

Caut sa intru aici sa mai vorbesc si eu cu voi,cate o data o mai sun pe Vio
La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! 6098 si ma mai vait la ea (bineteles cu tot programul de rigoare, cu plansete si altele...) .
Sa terminam cu balamucul din casa ca sincera sa fiu, nici sa ma mai duc acasa nu imi vine....
Sunt zile cand chiar daca vreau sa dorm, nu pot ca nu ma urc singura pe scara de metal si asa era sa cad acum cateva zile de le ea..

Nu am unde sa ma culc si stau in bucatarie la facut mancare curat , alerg la cumparat materiale.. mai adu si asta mai adu si asta..

Apoi se face timpul sa plec la jobul de noapte..unde de multe ori nu pot sa inchid un ochi..
Dar nu vin aici sa dorm..cu toate ca asa a fost sa fiu doar aici..

Ma bucur ca stau cu voi de vorba sa radem si sa stim ca cineva aici ne doreste prezenta..asta ne face bine la sufletel..
Off sufletel am spus?
Al meu are griji multe ... sper ca intr-o zi sa scap si de ele..
Pup fetele mele dragi
La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! 6098 La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! 6098 La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! 6098 La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! 6098
Sus In jos
ioana_io
Admin
Admin
ioana_io


Mesaje : 3070
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 55
Localizare : zona crepusculara

La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari!   La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! Icon_minitimeSam Feb 18, 2012 1:51 am

incearca sa nu le pui pe toate acolo, pe sufletel.
incet-incet se vor rezolva....rabdarica...
Sus In jos
Continut sponsorizat





La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! Empty
MesajSubiect: Re: La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari!   La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari! Icon_minitime

Sus In jos
 
La multi ani, Ioana, toti veseli si sprintari!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» La multi ani !!! IOANA
» Ioana, la multi ani!!!
» LA MULTI ANI ! IOANA
» LA MULTI ANI! ZITZA
» LA MULTI ANI!! BAMBINA

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
prietenie :: Relatii, familie :: Relatii, familie-
Mergi direct la: