prietenie
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
prietenie

prietenie, relatii inter-umane, normal si paranormal, diaspora, lectura, filme, istorie, filosofie, relaxare, intrebari, raspunsuri, umor.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» LA MULTI ANI,GETA !!!!
unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Icon_minitimeVin Mai 16, 2014 6:06 am Scris de Geta

» Viorele pentru VIO!!! La multi ani!!!
unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Icon_minitimeDum Apr 06, 2014 9:33 am Scris de Geta

» Bancuri
unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Icon_minitimeJoi Mar 20, 2014 7:23 pm Scris de Geta

» La multi ani !!! IOANA
unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Icon_minitimeMar Feb 04, 2014 11:56 pm Scris de Admin

» GETA,LA MULTI ANI!!!
unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Icon_minitimeMar Mai 14, 2013 7:30 am Scris de Geta

» Pentru tine, Vio, flori multe de Florii!!!
unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Icon_minitimeDum Apr 28, 2013 9:48 pm Scris de Geta

» Floriile - obiceiuri
unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Icon_minitimeDum Apr 28, 2013 7:32 pm Scris de Geta

» Ioana, la multi ani!!!
unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Icon_minitimeVin Mar 22, 2013 6:08 am Scris de Geta

» LA MULTI ANI! ELENA
unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Icon_minitimeMar Mar 05, 2013 8:34 pm Scris de Geta

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 15, Mier Iun 18, 2014 12:03 am

 

 unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!!

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
ioana_io
Admin
Admin
ioana_io


Mesaje : 3070
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 55
Localizare : zona crepusculara

unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Empty
MesajSubiect: unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!!   unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Icon_minitimeMier Apr 20, 2011 4:31 pm

daca tot am comis-o, incepem cu niste scuze si cu cenusa in cap!

vio draga, ne-a dus valul si ne-a dat cu capul de pereti de ne-au zburat mintile care incotro...
si getu, si eu, am intrat tot pe fuga, nu am mai deschis si noi un oki la altceva, ne-am bagat rapid, in criza de timp, doar la cafele, si am uitat de altceva....
tu ai avut mereu grija sa nu vina vreo zi importanta fara o urare de bine si sanatate, si noi...ne-am cam luat de-o grija...sa ne fie rusine, stim unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! 20624 si chiar ne e! unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! 20624

si ca sa fim drepti, geta a fost cea care a remarcat ca a trecut ziua lui vio si noi ca niste ingrate ce suntem, nici nu am remarcat!

precis scria acolo jos pe undeva...precis noi nu ne-am uitat, fir-ar sa fie....cum am putea sa ne spalam greseala?????

inca nu stim...
incepem macar cu o urare:

la multi anisori, vio! sa fii sanatoasa si vesela, sa gasesti solutii pt. toate problemele tale si ale familiei, sa fiti fericite!


unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Flori-4



unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Aranjamente-flori-Bucuresti

unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Tort-ciocolata
Sus In jos
Xena
ghiocel
ghiocel
Xena


Mesaje : 315
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 47
Localizare : Navodari

unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!!   unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Icon_minitimeMier Apr 20, 2011 5:55 pm

Aoleu! Floricica noastra!
LA MULTI ANI!

unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Flowersmagnolia

Sus In jos
Geta
Moderator
Moderator
Geta


Mesaje : 3799
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 111
Localizare : Vacanta

unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!!   unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Icon_minitimeMier Apr 20, 2011 6:43 pm

Cum sa incep? Cu scuze? Nu mai are rost... Sa stii ca te iubim, si pe 4 aprilie, si pe 17, si in fiecare zi!!!


unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Sampanieinfrapieracu2pahare

unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Ziua-de-nume



unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! La_multi
Sus In jos
Geta
Moderator
Moderator
Geta


Mesaje : 3799
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 111
Localizare : Vacanta

unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!!   unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Icon_minitimeMier Apr 20, 2011 6:55 pm

Si acum florile:

Elegantele....

unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Flori

unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Buchet11


unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! LAcd6
Sus In jos
Geta
Moderator
Moderator
Geta


Mesaje : 3799
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 111
Localizare : Vacanta

unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!!   unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Icon_minitimeMier Apr 20, 2011 7:00 pm

...purele...



unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Flori-albeunde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Flori+albe


unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Viburnum_03_b

unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Buchet%20mireasa%20din%20trandafiri%20si%20cale%20albe%20220%20ron-209%20ron
Sus In jos
Geta
Moderator
Moderator
Geta


Mesaje : 3799
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 111
Localizare : Vacanta

unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!!   unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Icon_minitimeMier Apr 20, 2011 7:10 pm

...salbaticele...

unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Flori-de-corcodus


unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! 4523416692_1a1c064081


unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Foto_21721


unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Ghiocei


unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Zambile



unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! 15170_5_1269381494
Sus In jos
Geta
Moderator
Moderator
Geta


Mesaje : 3799
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 111
Localizare : Vacanta

unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!!   unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Icon_minitimeMier Apr 20, 2011 7:13 pm

Si Vio-relele!

unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! 20080812_viorea


unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Dsc00592


unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Viorele



unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Viorele
Sus In jos
Vio
Moderator
Moderator



Mesaje : 3767
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 72
Localizare : acasa

unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!!   unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Icon_minitimeMier Apr 20, 2011 7:44 pm

Va multumesc ptr.tot....florile in mod special!



unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Watermark?source=46%7Cfelicitare13
Sus In jos
ioana_io
Admin
Admin
ioana_io


Mesaje : 3070
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 55
Localizare : zona crepusculara

unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!!   unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Icon_minitimeMier Apr 20, 2011 11:59 pm

deci fetili...io propun sa incepem o terapie in grup cu lecitina, si o terapie de grup sa ne mai lasam de beut orice, ca se pare ca ne bem mintile odata cu kafiaua...

e grav nene, e grav...io ma duc maine sa imi cumpar lecitina, vitamina b si gingko biloba, ca ma ingrijoreaza starea mea de sanatate mentala.
pana acum erau lucruri minore, acum insa...

vio e singura care nu are nevoie de tratamente de genul, e singura care a ramas cu capul pe umeri si cu mintea limpede.
noi...ne ducem cu cercu'...vai de steaua noastra...
Sus In jos
ioana_io
Admin
Admin
ioana_io


Mesaje : 3070
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 55
Localizare : zona crepusculara

unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!!   unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Icon_minitimeJoi Apr 21, 2011 12:04 am

vio, stiu ca esti cam dezamagita, dar crede-ne ca am avut o un oblon pus pe ochi...
sa mor de stiu cum s-a intamplat, si imi dau seama ce ai gandit: bine-bine, ziua mea de nastere a trecut nevazuta, hmmm...urat!
da' in puii mei de nasoale, nici macar de florii nimic-nimic??

io nici acces la internet nu am avut in weekend...nici vreun nume de floare prin preajma, ca sa imi amintesc in pana mea de cap prost ce am... Shocked
ce sa mai fac....
Sus In jos
Geta
Moderator
Moderator
Geta


Mesaje : 3799
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 111
Localizare : Vacanta

unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!!   unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Icon_minitimeJoi Apr 21, 2011 8:46 am

Oricum, sper ca ne ierti! unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! 6098 unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! 6098 unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! 6098 unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! 6098

Uite, azi e ziua Cristianei mele. Deja imi revine memoria! unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! 473808
Sus In jos
Vio
Moderator
Moderator



Mesaje : 3767
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 72
Localizare : acasa

unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!!   unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Icon_minitimeJoi Apr 21, 2011 9:33 am

La multi ani,Cristina....sa fi fericita si incununata cu mult noroc!

unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Lamultiani
Sus In jos
Geta
Moderator
Moderator
Geta


Mesaje : 3799
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 111
Localizare : Vacanta

unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!!   unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Icon_minitimeJoi Apr 21, 2011 9:40 am

Multumim, Vio!

ia sa gustam impreuna si din tortuletul ei...

unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Tort-din-caramel-dalmatian
Sus In jos
ioana_io
Admin
Admin
ioana_io


Mesaje : 3070
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 55
Localizare : zona crepusculara

unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!!   unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Icon_minitimeJoi Apr 21, 2011 12:06 pm

sa-tz' traiasca si sa-tz' creasca sanatoasa unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! 961821
si sa pape tort, ca sa se faca mare!
getule, cumparasi lecitina, ceva, vitamine b???
Sus In jos
Geta
Moderator
Moderator
Geta


Mesaje : 3799
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 111
Localizare : Vacanta

unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!!   unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Icon_minitimeJoi Apr 21, 2011 12:15 pm

Noo............. Pur si simplu mi-am facut loc in cap, am lasat deoparte altele si ma simt... libera. Deci... gandesc! unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! 473808 unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! 473808

mULTUMIM DE URARI!!!!! unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! 867702 unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! 867702 unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! 867702
Sus In jos
ioana_io
Admin
Admin
ioana_io


Mesaje : 3070
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 55
Localizare : zona crepusculara

unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!!   unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Icon_minitimeJoi Apr 21, 2011 12:20 pm

da?
la mine este loc in cap...o gramada de loc...ar cam trebui sa mobilez locul ala cu ceva, nu? macar cu niste paie, acolo....
Sus In jos
Vio
Moderator
Moderator



Mesaje : 3767
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 72
Localizare : acasa

unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!!   unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Icon_minitimeJoi Apr 21, 2011 8:25 pm

Geta,e fain tortul imi place la nebunie caramelul,la inghetata,prajituri.
Inca o data sa iti traiasca Cristina si sa fie sanatoasa.

O seara cat mai deosebita si plina de bucurii!
unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! 945515 unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! 676465 unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! 303236 unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! 303236 unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! 303236
Sus In jos
Geta
Moderator
Moderator
Geta


Mesaje : 3799
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 111
Localizare : Vacanta

unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!!   unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Icon_minitimeVin Apr 22, 2011 10:18 am

unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! 303236 unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! 303236 unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! 303236 unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! 303236 unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! 303236
Saru' mana!
Si tie!
La torturi, pentru mine, e important gustul. Restul e... intamplare.... unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! 244157
Sus In jos
Bambina
garofita
garofita
Bambina


Mesaje : 1172
Data de inscriere : 07/07/2010

unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!!   unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Icon_minitimeMier Iun 08, 2011 2:10 am


MA ALATUR SI EU GRUPULU DE UITUCE SI SA-i MAI SPUN INCA O DATA 8TOT CU INTARZIERE 9
UN SINCER LA MULTI ANI VIORAS SANATATE SI TOT CE ITI DORESTI !!!


unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Nelken_blumenbutler9_7a8ea5d982_5c11856973
Sus In jos
Vio
Moderator
Moderator



Mesaje : 3767
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 72
Localizare : acasa

unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!!   unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Icon_minitimeVin Iun 10, 2011 7:25 am

Sa cresti mare sora mea!!!!!

unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Marilyns_childhood_picture4
Sus In jos
Xena
ghiocel
ghiocel
Xena


Mesaje : 315
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 47
Localizare : Navodari

unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!!   unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 12:03 pm

Of, si aici am intarziat!
La multi ani fericiti si senini, Vio! na si tie
Sus In jos
Continut sponsorizat





unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!!   unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
unde ne e capul???? vio...la multi ani!!!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» LA MULTI ANI! ZITZA
» LA MULTI ANI!! BAMBINA
» La multi ani,Ionu!
» GETA,LA MULTI ANI!!!
» La multi ani !!! IOANA

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
prietenie :: Relatii, familie :: Relatii, familie-
Mergi direct la: